Kördüğüm 344.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen dizisi Kördüğüm 344.bölümüyle izle7.com'da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Methi’nin olay ile ilgili ifadesini alan polisler, Ambika’yı yakmadığına ikna olmaz. Son çare olayın tek görgü tanığı olan Raghor’un ifadesidir. 

Methi, Ambika’nın yanmasında bir suçu olmadığını söylese de polisler ona inanmaz. Raghor’un ifadesine başvurulur. Mukta babasını arar ve Methi’nin kimseye zarar vermeyeceğini söyler. Raghor, gördükleri ile Methi’ye duyduğu güven arasında kalır. Raghor olayı anlatır ve polis Methi’yi suçlar. Akash, Raghor’un Methi’nin aleyhine ifade verdiğini sanır ve çok üzülür. Mukta ise babası ile bir daha görüşmeyeceğini söyler. Ambika’nın kızı olduğu için Raghor’un onu koruduğunu düşünür. Ancak Raghor gördüklerini anlatır ve yalan ifade vermez. Akash ise Methi’nin masum olduğuna emindir ve onu kurtarmak için delil bulmaya çalışır. Akash Methi’nin hapisten çıkmasına yardım edebilecek m?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de… 

Künye: 
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali 
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR