Hayat Dediğin - Sadakatsiz

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Muzaffer, genç yaşta tek çocuğu ile yapayalnız kalır. Çok sevdiği eşi Nazan, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybetmeden önce kocasından bir söz alır. Biricik oğulları Osman’ı asla yalnız bırakmayacak ve her ne olursa olsun ona sahip çıkacaktır. Muzaffer bir süre sonra hayatını Yeşim ile birleştirir. Evliliğinin ilk zamanları mutlu bir birliktelikle geçen Muzaffer bir süre sonra Yeşim’in gerçek yüzünü göstermesiyle hayal kırıklığına uğrar. Fakat bu durum en çok küçük Osman’ın hayatını çekilmez bir hale getirir. Osman bu yeni durumla mücadele ederken bir yandan da babasının annesi ölüm döşeğindeyken verdiği söze sadakat gösterip göstermeyeceğini merak eder. Muzaffer acaba yaşadığı şaşaalı hayata kanıp yeni eşinin elinde bir oyuncağa mı dönecektir?

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Konsept Tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Aslı Bankoğlu, Oyuncular: Ecem Okçular, Alp Akar, Abdullah Kurt, Aylin İpar, Yapım: Medyalab, 2013


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Hayat Dediğin - Mavi Bisiklet

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

9 yaşında yetim bir çocuk olan Burak’ın en büyük hayali mahallerinde bulunan bir mağazanın vitrininde gördüğü mavi bisikleti almaktır. Küçük çocuk sanki kaybettiği babasından kalan son şeymiş gibi bu mavi bisiklet hayaline tutunmuştur. Çünkü babası ölmeden hemen önce oğluna bu bisikleti almak için söz vermiş ancak ömrü vefa etmemiştir. Burak’ın amcası Hamdi ise aynı mahallede küçük bir bakkal işleten cimri, ters bir adamdır. Oğlundan başka hiç bir şeye değer vermeyen ve merhamet etmeyen Hamdi yeğeninin bisiklet hayalini öğrenince ona bir teklif yapar. Burak yaz tatili boyunca bakkal dükkânında çıraklık ederse ona o bisikleti alacaktır. Böylece Burak amcasının dükkânında çalışmaya başlar. En ağır ve zor işleri şikâyet etmeden yapar. Hatta çalışırken küçük bir kaza geçirip yaralanır ama bisiklet uğruna bunu bile annesinden saklar. Yaz biter ve amcası, o hayalini kurduğu mavi bisikletle çıkagelir. Ancak Burak, bisiklet hayaline koşarken hayatının en büyük hayal kırıklığını yaşayacağından habersizdir. Hamdi ise yetim bir çocuğun kalbini yaralamanın bedelinin ne kadar ağır olabileceğini çok acı bir tecrübe ile öğrenecektir.

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Yapım: Medyalab, Konsept Tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Eda Tezcan, Oyuncular: Özgür Deniz Karagöz, Hüseyin Güler, Ahmet Burak Yorulmaz, Pınar Orhan, Ercan Tandoğan, Nurdan Taş


Hayat Dediğin - Mavi Bisiklet
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet