Hayat Dediğin - Sadakatsiz

Kanal 7 ekranlarında yayınlandığı dönem büyük dikkat çeken “Hayat Dediğin” serisinin birbirinden etkileyici hikayeleriyle sizlerle.

Muzaffer, genç yaşta tek çocuğu ile yapayalnız kalır. Çok sevdiği eşi Nazan, yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybetmeden önce kocasından bir söz alır. Biricik oğulları Osman’ı asla yalnız bırakmayacak ve her ne olursa olsun ona sahip çıkacaktır. Muzaffer bir süre sonra hayatını Yeşim ile birleştirir. Evliliğinin ilk zamanları mutlu bir birliktelikle geçen Muzaffer bir süre sonra Yeşim’in gerçek yüzünü göstermesiyle hayal kırıklığına uğrar. Fakat bu durum en çok küçük Osman’ın hayatını çekilmez bir hale getirir. Osman bu yeni durumla mücadele ederken bir yandan da babasının annesi ölüm döşeğindeyken verdiği söze sadakat gösterip göstermeyeceğini merak eder. Muzaffer acaba yaşadığı şaşaalı hayata kanıp yeni eşinin elinde bir oyuncağa mı dönecektir?

Yapımcı: Çağrı Gedikoğlu, Konsept Tasarım: Mehmet Uyar, Yönetmen: Özgür Pak, Senaryo: Aslı Bankoğlu, Oyuncular: Ecem Okçular, Alp Akar, Abdullah Kurt, Aylin İpar, Yapım: Medyalab, 2013


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet