Kördüğüm - 299.Bölüm

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Kördüğüm nefes kesen 299.bölümüyle izle7.com'da. Kördüğüm’de Akash ve ailesinin intikam oyunu yüzünden iki evlilik de son bulur. Hem Methi hem de Surabhi boşanma evraklarını imzalar.

Akash ile boşanmak isteyen Methi evrakları imzalar. Ancak Methi’nin içinde hala bir huzursuzluk vardır. Methi annesinin yaşayıp kendisine akıl vermesini çok ister. Surabhi de intikam yüzünden hayatını altüst ettiğinin farkındadır. Kanha’nın getirdiği boşanma belgelerini gözyaşlarını içinde imzalar. Akash, tüm ailenin önünde Kanha’dan özür diler. Surabhi ise yaşadığı üzüntüye daha fazla dayanamaz ve bayılır. Eve gelen doktor ile görüşen Agart’ın davranışları biranda değişir. İntikam ve kötülüğün evde hüküm sürmesine izin vermeyeceğini söyleyen Agart, sözleri ile herkesi şaşırtır. Akash’a Methi ile boşanmasına izin vermeyeceğini söyler. Methi’yi ne yapıp edip ikna edip barışmasını ister. Tüm aile Agart’ın bu kadar değişmesine neden olan olayı merak eder. Akash, Methi’yi barışmaya ikna edebilecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet