286.Bölüm

Kördüğüm 286. bölüm izle 7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Methi, özlem içinde annesi ile yaşadıklarını hayal eder. İçinde kötü bir his vardır. Methi’ye ulaşamayan Thakur ailesi İçça’nın cenaze törenini yapar.

Methi, annesinin başına gelenleri bilmese de içindeki kötü hissin etkisindedir. Sürekli İçça’yı düşünen Methi çok üzgündür. Eski günleri hayal eder ve ağlar. Akash, Methi’nin haline üzülse de intikam duygusunun esiridir. Raghor, Methi’ye ulaşamamasının üzüntüsünü yaşar. Tüm sevenleri İçça’yı acı içinde uğurlar. Veer ise yıkılmış durumdadır. Damini’nin çığlıkları herkesin içini acıtır. Tapasya, İçça’dan nakledilen kalple yaşam savaşını kazanır ve gözlerini açar. Raghor buruk bir sevinçle törenden ayrılır ve Tapasya’nın yanına koşar. Methi kapıyı açtığında postacıyla karşılaşır. Mektubun üzerinde yengesi Surabbi’nin adını gördüğünde şaşırır. Mektubu okuyamadan Maiyya elinden alır. Maiyya, İçça’dan öcünü alamadan ölmesine sinir olur. Maiyya, Methi’ye annesinin öldüğünü haber verecek mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali
Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Mehra, Ajay Chaudhary, Pratima Kazmi
YORUMLAR 3 Yorum Var
  • zehmer 01.06.2020 00:33
    cok guzel dizi
  • zehmer 22.05.2018 18:47
    baskasi olmus
  • Nur 20.05.2018 05:07
    Çok saçma miti bukadar uzaktan dumanı nasıl görebilir
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet