Kördüğüm - 228.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 228.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kördüğüm Uttaran Türkçe dublaj 228.bölüm izle. Beğeniyle takip edilen Kördüğüm’de bugün Veer, gazete arşivlerinden İçça ile ilgili araştırma yaparken önemli bilgilere ulaşır. Ancak gazetede İçça’nın fotoğrafı silindiği için yüzünü göremez. 

Veer, hafızasını kaybettiği için kendine kızar. İçça’nın yaptığı fedakârlıkları öğrendikçe daha çok üzülür. Arşivlerde İçça’nın haberlerini bulsa da resmi silinmiştir. Veer, İçça’nın cezaevinde öğretmenlik yaptığını öğrenir. İçça, hapisten çıktığı halde cezaevindeki çocuklara yardım etmeye devam eder. İçça’nın izini süren Veer, cezaevine gider ve müdür ile konuşur. İçça, Veer’in kendisini bulmak için geldiğini anlar ve kimliğini gizler. Puşkar ve Nani, Mukta’yı evden göndermek için evlendirmeye karar verirler. Jogi’den gizli iş çeviren Puşkar ve Nani amacına ulaşabilecek mi?


YORUMLAR 2
  • deniz 24.03.2018 23:15
    ben bu diziyi ilk bolumlerden bakiyordum.hic amma hic kacirmiyordum.amma 90 inci bolumden sonra hic bakmiyorum. amma yine de aklimdan cikmiyor. bana destek veren.
  • Melisa 23.03.2018 02:46
    Bu filim cok seviyorum ben cok guzel bu filim bencede harika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet