Kördüğüm 219.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 219.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kördüğüm Uttaran Türkçe dublaj 219.bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça, kızı Methi ile aynı evde yabancı gibi yaşamak zorunda kalır. Methi’nin, kendisinin katil olduğunu öğrenmesinden korktuğu için evin hizmetçisi gibi davranır.

İçça’nın yıllar önce öldüğünü sanan Methi, genç bir kız olmuştur. Evin hizmetçisi olarak bildiği İçça, aslında Methi’nin annesidir. Ancak İçça’nın Methi’ye bunu söyleyecek yüzü yoktur. Hapiste geçirdiği onca yıldan sonra kendi kızına annesi gibi sarılıp, konuşamamak İçça’yı çok üzse de sessiz kalmak zorundadır. İçça, Damini ile birlikte eski fotoğraflara bakar ve Tapasya’nın kızı Mukta’yı merak eder. Jogi, Tapasya ve İçça’nın ardından şirket işlerini boşlar. Bu durumu fırsat bilen Puşkar, şirketi ele geçirir. İçça gerçek kimliğini Methi’den gizlemeyi başarabilecek mi?Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • Celalettin 15.03.2018 01:56:03

    Birisi bana bu hintlilerin nasıl genç kaldıklarının sırrını söylesin eşek kadar torunları oluyor ama ananeleri hep aynı bir gözlük takıyorlar nine oluyorlar :) insan aklıyla dalga geçmekten başka bir şey değil.

  • Gulay 13.03.2018 02:57:10

    Mrdanmekandidar

  • Zümrüt 12.03.2018 21:42:46

    Güzel film. Biz hep ayle ilan onu görüyoruz. Güzel film.

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR