Kördüğüm - 214.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 214.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kördüğüm Uttaran Türkçe dublaj 214.bölüm izle. İzle7.com’a gir, Kördüğüm son bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’ün bu bölümünde Veer, kefaletle İçça’yı hapisten çıkarır. Yuvraj’ı kaçırdığı görüntüler polisin eline geçen Nani ise tutuklanır. 

İçça’nın masum olduğu, Nani’nin iftira attığı ortaya çıkınca İçça, özgürlüğüne kavuşur. Divya, İçça’nın masum olduğuna bir türlü inanmaz. Onun yüzünden Tapasya’nın evden gittiğini söyler. Nani de hapse girince Divya herkese öfke saçar. Torunu Mukta’nın bulunmasına sevinse de Jogi’nin aklında Tapasya vardır. Divya, Mukta’ya yaklaşmaması konusunda İçça’yı sert bir şekilde uyarır. Bir taraftan da Divya, Nani’yi hapisten çıkarması için Jogi’ye yalvarır. Bundela konağında buruk da olsa Holi kutlamaları vardır. Ancak eve gizlice giren Avinash’ın varlığından kimsenin haberi yoktur.

YORUMLAR 4
  • pauls joldas 11.04.2018 02:55
    selam alekum
  • Nur 10.03.2018 10:31
    Geber büyükanne
  • Betul 09.03.2018 22:42
    Ben bu filmin taaaaaa ..... Allahim ne kadar sinir oluyorum herkez icanin uzerine oynuyo bu filmin yonetmeni neyin kafasini yasiyo kiz bikere rahat etmedi herkez arkasibdab is ceviriyo kil oldum ya deli ettiler beni ben bu filimin de o tanri bilir diyen salak kafaninda viirin annesininde tapasyanin annesininde o sonradan cikan serefsiz adamibdaa . yazik lan bi mutlu olamadilar ne boktan filim ln bu 18 yil hapis yaticak kocasini korudu diye oburude geberdi gitti bune ya
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet