Kördüğüm - 205.Bölüm

Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm 205.bölüm son bölüm izle7.com’da izle. İzle7.com’u ziyaret et, Kördüğüm Uttaran Türkçe dublaj 205.bölüm izle. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Veer, annesinin Roksy ile yaptığı planı öğrenice şok olur. Mai’nin itirafları herkesin hayatını alt üst eder.

Ruby ile konuşan Veer,  annesinin İçça ile ayrılması için yaptıkları karşısında şok olur. Mai’nin Roksy ile çevirdiği oyunu öğrenen Umed ve Daddi onu evden kovar. Roksy’nin arası sevgilisi ile de açılınca çok sinirlenir ve İçça’ya saldırır. İçça, Veer’i arayıp yardım ister. Araba kullanan Veer, İçça’nın sesini duyunca kaza yapar. İçça’nın imdadına Jogi yetişir ve Roksy’i etkisiz hale getirir. Jogi hapse girerken Veer de hastanede yaşam savaşı verir. 


YORUMLAR 6
  • Asi 06.09.2020 06:36
    Bu veer kaza yapmasa daha iyi olurdu
  • Kazakhstan 23.08.2020 17:51
    Gösterilmemesi için hiçbir sebep yok
  • ibrahim 28.02.2018 01:51
    ayilece rahat izleyebileceğimiz dizi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet