Kördüğüm 189.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 189. Bölümü İzle7.com’da.Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Raghu’yu takip eden Nani, onun gizlice İçça ile buluştuğunu görür. Veer’in de bu buluşmalardan haberi yoktur. 

İçça ile telefonda konuşan Raghu, izlendiğinden habersizdir. Raghu’yu gizlice takip eden Nani, İçça’nın Yuvraj’ı emzirdiğini görür. Gördüklerini hemen Tapasya’ya anlatır. Tapasya, Raghu’nun sırf çocuk için yanında olduğunu düşünür ve çok üzülür. İçça’nın mutluluğuna gölge düşürmesine izin vermez.  Mai’nin İçça nefreti tekrar canlanır. İçça, çocuklarla vakit geçirmekten ev işlerini aksattığı için sürekli azar işitir. Veer, daha fazla karısının ezilmesine tahammül edemez ve evden ayrılmak istediğini söyler. Chanda buna izin vermez. İçça ve Veer çocukları parka götürür. Kaydırakta oynayan Kanha bir anda gözden kaybolur. İçça telaşlanır. Kanha’nın başı dertte mi?

Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • Hüseyin 12.02.2018 06:27:01

    Ulan biçimsiz Nani İccha ya fare diyen dilini koparıp sana yediresim var. Asıl fare sensin.. Sığıntı Nani... İcha sende artık gözünü aç artık..

  • Duygu 11.02.2018 20:52:45

    Bu bolumde calan muzigi bilen var mi?

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR