Kördüğüm - 178. Bölüm

Kördüğüm dizisi 178. Bölüm izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Mai, İçça’nın gelişi şerefine büyük bir yemek düzenler. Nani, Tapasya üzülürken İçça’nın mutlu olmasına katlanamaz. 

İçça’nın hamile olması Mai’yi yumuşatır. Artık İçça evde herkes tarafından kabul görür ve sevilir. Mai İçça’nın dönüşünü kutlamak için yemek daveti planlar.  Ancak İçça, yemeğe harcanacak paranın yetimhaneye bağış yapılmasını ister. Veer’in sevgisini bir kez daha kazanan İçça, çok mutludur. Tapasya’nın aklı kaybolan bebeğindedir. Raghu, Tapasya’yı teselli etmeye çalışır. Nani, Tapasya’yı doktora götürür. Ancak doktorun söyledikleri Tapasya’yı daha çok üzer.


YORUMLAR 7 Yorum Var
  • Nur 01.02.2018 11:16
    Sinsi janda evden atılsın
  • Nur 01.02.2018 10:52
    Büyük anne ve dayı ölsün yada sürünsünler tapasyanın annesi de iğrenç bir kadın
  • yalçın 31.01.2018 07:11
    gerçekten söz konusu hindistansa seyretmem unutulmasınki müslümanlara çok agır eziyet uygulandı ama filmde olan tek şey her ne olursa olsun sabır sabrın sonu selamet ulup her gerçegin her dogrunun sahibi ALLAH OLDUGUNU ANLATIYOR ama dedim ya bakış açısı önemli şükrün her daim olması hatanın farkına varan kulun hatasını anlaması yani kısacası zalimin zulmü varsa inancın rabbi var herisi teferruat afrinde oldugu gibi
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet