Kördüğüm - 165.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 165. Bölümü İzle7.com’da. Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya, İçça’nın ısrarına daha fazla dayanamaz ve Veer’le bir şeyler konuşmak istediğini söyler. 

Tapasya, Veer’in gerçekleri öğrenmesini istemez. Ancak bir taraftan da İçça’nın tehditlerinden korkar. İçça’nın gözünü boyamak için Veer’i dağ evine çağırır. Çocukları olduktan sonra nasıl yaşayacaklarını soran Tapasya, kendini Veer’e karşı acındırır. Tapasya’yı arayan Raghu, Veer ile olduğunu öğrenir. İçça evde heyecan içinde dönmelerini bekler. Tapasya’nın hala çocuğun başkasından olduğunu anlatmadığını anlayan İçça, çok sinirlenir. Tapasya kendini suçsuz göstermek için evi terk etmeye kalkar. Mai nedenini sorduğunda İçça’nın kendisine iftira attığını söyler. Tüm suç gene İçça’nın üstüne kalır. 


YORUMLAR 2
  • pauls joldas 29.01.2018 04:57
    slm afet beni bir kac bolum kacirdim cunki cok hastaydim tansinum cok yukseydi saol allah sizden razolsun
  • Tanilmayan bilgi 19.01.2018 01:35
    Cok sacma icca cok ahmak neden ilan iciriyo ki wire ayrica tapasyanin dediklerni ses kaydina ekleyebilirdi ahmak aptal we salak icca sizcede arkadaslar icca salak deli mankafa neden wirle ewlenmiski wirden cok tapu disuncekse sumuguni sallayip ahmak pekiya radota nedemeli herseyi soyleyebir ya oda bir salak off beni oldurcekler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet