Kördüğüm 165.Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 165. Bölümü İzle7.com’da. Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya, İçça’nın ısrarına daha fazla dayanamaz ve Veer’le bir şeyler konuşmak istediğini söyler. 

Tapasya, Veer’in gerçekleri öğrenmesini istemez. Ancak bir taraftan da İçça’nın tehditlerinden korkar. İçça’nın gözünü boyamak için Veer’i dağ evine çağırır. Çocukları olduktan sonra nasıl yaşayacaklarını soran Tapasya, kendini Veer’e karşı acındırır. Tapasya’yı arayan Raghu, Veer ile olduğunu öğrenir. İçça evde heyecan içinde dönmelerini bekler. Tapasya’nın hala çocuğun başkasından olduğunu anlatmadığını anlayan İçça, çok sinirlenir. Tapasya kendini suçsuz göstermek için evi terk etmeye kalkar. Mai nedenini sorduğunda İçça’nın kendisine iftira attığını söyler. Tüm suç gene İçça’nın üstüne kalır. 


Yorumlar Toplam 2 Yorum Var
  • pauls joldas 29.01.2018 04:57:20

    slm afet beni bir kac bolum kacirdim cunki cok hastaydim tansinum cok yukseydi saol allah sizden razolsun

  • Tanilmayan bilgi 19.01.2018 01:35:00

    Cok sacma icca cok ahmak neden ilan iciriyo ki wire ayrica tapasyanin dediklerni ses kaydina ekleyebilirdi ahmak aptal we salak icca sizcede arkadaslar icca salak deli mankafa neden wirle ewlenmiski wirden cok tapu disuncekse sumuguni sallayip ahmak pekiya radota nedemeli herseyi soyleyebir ya oda bir salak off beni oldurcekler

  • Tüm Yorumları Göster

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR