Diziler - Elif 10.01.2018 22:24

Elif 643.Bölüm

Elif’te bu akşam Kerem ve Süreyya’nın arası düzelir fakat Parla Süreyya’nın nasıl biri olduğunu görünce büyük bir şok yaşar. Süreyya’nın varlığından rahatsız olan Parla ne yapacak?

Süreyya’ya haksızlık yaptığını anlayan Kerem, ondan özür dilemek için çok uğraşır. Kerem’le yaşadığı tartışma yüzünden kendini kötü hisseden Süreyya, Kerem’in samimiyetinin farkına vararak ve onun özrünü kabul eder. Parla iş görüşmesinden çıktıktan sonra bir kafeye gider. Burada herkesi rahatsız eden Parla, güzel bir kadınla tartışır. Sinirle Kerem’in yanına giden Parla kafede tartıştığı kişinin Süreyya olduğunu öğrenince daha çok sinirlenir. Süreyya’nın sürekli Kerem’in yanında olmasından rahatsız olan Parla onu saf dışı edebilecek mi?

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif Dizisi 4. Sezon

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR