Diziler - Elif 09.01.2018 22:28

Elif 642.Bölüm

Elif’te bu akşam Kerem onun için özel bir fotoğrafın kaybolmasından dolayı sinirini Süreyya’dan çıkarır. Birce ile Yunus ise şirket için önemli bir iş alınmasını sağlar.

Kerem için özel bir yere sahip olan fotoğrafın ortadan kaybolması, onun canının sıkılmasına neden olur. Süreyya’nın eskisi gibi kötü bir şaka yaptığını düşünüp ona hesap soran Kerem, fotoğrafı alanın o olmadığını öğrendiğinde Süreyya’ya karşı mahcup olur. İşten çıkartılan Veysel, Tülay’a işten çıkarıldığını nasıl söyleyeceğini bilemez. Veysel bu düşüncelerle boğuşurken sürpriz bir misafir onun işten çıkarıldığını öğrenir. Fakat Veysel bu kişiye güvenip güvenmemek arasında kararsız kalır. Milano’dan dönen Yunus ve Birce ise, şirket için önemli bir anlaşmaya imza atar.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can,  Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol
Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu
Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel
Yapımcı: İnci Gülen Oarr
Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın
Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya
Müzik: Murat Evgin
Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz
Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR