Gezi - Gündüz Gece 06.01.2018 20:06

Gündüz Gece - Kayseri | 6 Ocak 2018

Sempatik tavırları, eğlenceli sohbetleri ve seslendirdiği türkülerle herkesin sevgisini kazanan Kürşat’ın sunduğu Gündüz Gece Anadolu’nun özlenen yanlarını ekrana taşıyor. Gündüz Gece bu hafta Anadolu’nun en gözde şehirlerinden olan Kayseri’den izleyici karşısına çıkacak.


Anadolu insanının samimi sohbetleri, saklı kalmış cennet köşeleri, birbirinden güzel yemeklerini ekrana getiren Gündüz Gece bu hafta tertemiz havasıyla, lezzetli yemekleriyle ve samimi insanlarıyla Kayseri’den renkli görüntüleri izleyiciyle buluşturacak. Kayseri sokaklarını dolaşan Kürşat ekmek yapan teyzeleri görünce soluğu onların arasında alacak. Ekmek kokusunun süslediği eğlenceli sohbetler ve Kayserili teyzelerin ilginç anıları izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Pişirdiği ekmeği tadan Kürşat, teyzelerin anlattığı hikayelere türküleriyle eşlik edecek.


Gündüz Gece ekibinin bir sonraki durağı patates tarlası olacak. Tarlada patates toplayanlara yardım eden Kürşat samimi bir sohbete imza atacak. Kayseri yöresinin türküleri ve halk oyunları da izleyicilerin hem gözüne hem kulağına hitap edecek.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Gündüz Gece

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR