Kördüğüm - 150. Bölüm

Kördüğüm dizisi 150. Bölüm izle7.com’da. Kanal 7’nin ilgiyle izlenen Hint dizisi Kördüğüm’de bugün İçça, Kasap ile işbirliği yapar. Sachi’nin annesinin eskiden Bundela ailesinin hizmetçisi olduğunu öğrenir. 

Kasap, Sachi ve Satya’nın garip tavırlarından şüphesinde haklı çıkar. Yıllar önce Bundela ailesinde hizmetçi olarak çalışan Sachi’nin annesi haksız yere hırsız damgası yiyerek kovulur. İki kardeş de annelerinin öcünü almak için plan yapar. Ev halkının bu durumdan haberi yoktur. Kasap endişesini İçça ile paylaşır. Birlikte bir plan yapan İçça ve Kasap, Sachi ve Satya’nın gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaya kararlıdır. İçça bir taraftan da Tapasya’nın Raghu ile bağlantısını çözmeye çalışır. Ancak evde yaptığı her hareket sorun olur. Nani ve Mai bulduğu her fırsatta İçça’yı azarlar. 


Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 5
  • Sema 04.01.2018 02:46
    siteyi bozdunuz iyice çok fazla reklam ve bi karartı kalıp duruyor bu sorunu çözerseniz sevinirim
  • Nur 03.01.2018 01:27
    Çan'da yılanı ortalığı karıştırıp duruyo defolsun gitsin
  • Aysegul 02.01.2018 03:31
    Cok güzel sevdiğim bir dizi çok hayranım
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet