Diziler - Elif 26.12.2017 00:21

Elif 631.Bölüm

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam Vildan Elif’i Tarık’a teslim ederek onun gözüne girmeye çalışır. Annesi yerine Tarık’la karşılaşan Elif ise annesinin yaşadığına dair önemli bir ize rastlar.

Reyhan’dan uzak kalan Kerem’in ona duyduğu özlem ve öfke gün geçtikçe artar. Parla da bu durumdan yararlanarak Kerem’e kendini göstermeye çalışır. Şirkette Milano’da yapılacak moda fuarı için hazırlıklar başlar. Tarık herkesten gizli yaptığı işler sebebiyle bu fuara gitmek istemez. Kerem’i Milano’ya gönderip bir süre rahatlamak isteyen Tarık onu ikna etmeyi başarır. Öte yandan annesine kavuşmak için geldiği evde Tarık’la karşılaşan Elif şok olur. Konağa geri dönmenin yollarını arayan Vildan ise Elif’i Tarık’a teslim ederek onun gözüne girdiğini düşünür. Elif hiç ummadığı bir anda annesinin yaşadığına dair bir iz bulur.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR