Diziler - Elif 22.12.2017 22:13

Elif 630.Bölüm

Elif’te bu akşam Tarık, adamlarından hesap sorarken Kerem’e yakalanır. Vildan ise Tarık’ı köşeye sıkıştırmak için yeni bir hamle yapar.

Tarık Elif’i bulmaları için talimat verdiği adamlardan hesap sorarken Kerem onları görür. Kerem’i karşısında gören Tarık şok olur ve Kerem’in kendisinden şüphelenmemesi için bir yalan söyler. Öte yandan Vildan, her yerde Elif’i arayan Tarık’a karşı oyununu devam ettirir. Ama ondan beklemediği bir tepki görünce sinirlenir. Konağa gidip Tarık’ın karşısına çıkar. Vildan bu kez her zamankinden daha farklı davranır ve Tarık’a çıkışır. Fakat Tarık Vildan’ın bu hamlesine karşı daha çok öfkelenir. Vildan Tarık’a karşı kendisini kanıtlamak için yeni bir plan hazırlar.

Hayatta yapayalnız kalan Elif’in zorlu yaşam mücadelesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Çağla Şimşek, Yıldız Asyalı, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Deniz İrem Morkoç, Murat Prosçiler, Nur Gürkan, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Seyda Bayram, Mediha Aydın, Cenay Türksever, Burcu Karakaya, Uğur Özbağı, Melis Koç, Ömer Faruk, Parla Şenol

Yönetmen: Betül Sevim, Çağıl Aydoğdu

Yardımcı Yönetmen: Atıl Akbel

Yapımcı: İnci Gülen Oarr

Yapım Koordinatörü: Tayfun Yaman Aydın

Görüntü Yönetmeni: Baybars Tekin, Faruk Harmankaya

Müzik: Murat Evgin

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Senaryo: Rüya İstanbul

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Elif

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR