Kördüğüm - 142. Bölüm

Kördüğüm dizisi 142. Bölüm izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya’nın bebeği için yapılan geleneksel törene Veer’in de katılması gerekir. Ancak Veer’in bir şartı vardır…. 

Tapasya bebeğin doğumundan önce yapılan törende Veer’in de olmasını ister. Mai oğlunu ikna eder ama Veer, İçça’nın yanında olmasını ister. Tapasya istemese de kabul eder. Tören sırasında ortaya çıkan fareyi herkes uğursuzluk olarak yorumlar. Tapasya, ağlayarak odasına çıkar ve aklına Vanş’ın intiharı gelir. Daddaji, İçça’nın uğursuzluk getirdiğini, törende yalnızca bebeğin anne ve babanın bulunmasının doğru olduğunu söyler. Satya’nın gözlerini kazada kaybetmesi ise bir yalandır. Sachi ve Sathi’nin her fırsatta intikam yemini ettiklerinden kimsenin haberi yoktur. İçça, saksının yanında bulduğu fare zehrini kimin koyduğunu bulmaya çalışır. 


YORUMLAR 1
  • servet 27.12.2017 20:36
    güzel çok güzel flmdir ulo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet