Kördüğüm - 136. Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 136. Bölüm izle7’de. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya, Veer’in ilgisini çektiği için çok mutludur ve Nani ile başka planlar yapmaya başlar. 

Tapasya’nın babasının evine gitmesine izin vermeyen Veer herkesi şaşırtır. Nani ile Tapasya planları işe yaradığı için çok mutludur. Veer, İçça’nın yaşananlara üzülmemesi için arkadaşlarıyla birlikte alışverişmerkezine giderler. Veer, bebek kıyafetleri satılan mağazayı görünce önünden ayrılmaz. Satya ve Sachi, İçça’nın hamile olduğunu düşünür ve ikisini tebrik eder. Jogi, Damini’ye kızı ile daha rahat konuşsun diye telefon hediye eder. İçça, annesinin doğum gününe gitmek için Mai’den izin ister. Ancak Nani tepki gösterir ve İçça’ya izin vermez. Bunu duyan Umed çok sinirlenir ve İçça’ya gidebileceğini söyler. Partiye Veer’in de gelmesi ile Damini mutlu olur. Ancak dönüş yolunda araba ile kaza yaparlar. 


Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 1 Yorum Var
  • Ivan Ivanov 18.12.2017 19:16
    Cok guxeldır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet