Kördüğüm - 136. Bölüm

Sevilen dizi Kördüğüm 136. Bölüm izle7’de. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Tapasya, Veer’in ilgisini çektiği için çok mutludur ve Nani ile başka planlar yapmaya başlar. 

Tapasya’nın babasının evine gitmesine izin vermeyen Veer herkesi şaşırtır. Nani ile Tapasya planları işe yaradığı için çok mutludur. Veer, İçça’nın yaşananlara üzülmemesi için arkadaşlarıyla birlikte alışverişmerkezine giderler. Veer, bebek kıyafetleri satılan mağazayı görünce önünden ayrılmaz. Satya ve Sachi, İçça’nın hamile olduğunu düşünür ve ikisini tebrik eder. Jogi, Damini’ye kızı ile daha rahat konuşsun diye telefon hediye eder. İçça, annesinin doğum gününe gitmek için Mai’den izin ister. Ancak Nani tepki gösterir ve İçça’ya izin vermez. Bunu duyan Umed çok sinirlenir ve İçça’ya gidebileceğini söyler. Partiye Veer’in de gelmesi ile Damini mutlu olur. Ancak dönüş yolunda araba ile kaza yaparlar. 


Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 1
  • Ivan Ivanov 18.12.2017 19:16
    Cok guxeldır
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet