Kördüğüm - 134.Bölüm

Kördüğüm dizisi 134. Bölüm izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün, Tapasya hamileliğini kullanarak Veer’e yakınlaşmaya çalışır. Ancak Veer’in gözü İçça’dan başkasını görmez.

Tapasya, Veer’in kalbini kazanmak için Nani’nin söylediklerini yapar. Hamile olduğunu kanıtlayan Tapasya biraz olsun rahatlar. Mai’nin desteğini arkasına alan Tapasya, İçça’ya emirler yağdırmaya devam eder. Veer, İçça’nın evde yaşadığı zorlukların farkındadır. Ona moral olsun diye yemeğe davet eder. Mai, Tapasya’nın da onlarla gitmesini önerir. Tapasya heyecanla bütün gün hazırlanır. Ancak Veer elinde tek bir gülle gelir ve İçça’yı alıp yemeğe çıkar. Kıskançlıktan gözü dönen Tapasya evi birbirine katar.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran 

Yapım Yılı:2008-2015                                            

Yönetmen: Nandita Mehra 

Senaryo: Mitali

Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Hindistan 

Tür: Romantik

Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Ülke: Hindistan

YORUMLAR 8
  • Melis 17.05.2022 20:10
    Tapu çok yalancı o bebek viirin değil bay rathotun
  • Mehmet 06.12.2021 23:07
    Dil ibadat kar raha hai
  • SİMA 25.02.2018 12:19
    topasiyanin dersini bele vermek lazimim yetiminde allahi var
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet