Kördüğüm - 128. Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 128. Bölümü İzle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de Nani ve Tapasya’nın sahte hamilelik raporu işe yarar. Bundela Ailesi Tapasya’yı kabul eder. 

İçça ve Veer’in mutluluğuna Tapasya gölge düşürür. İçça, Tapasya’nın o evde olmayı hak ettiğini söyleyerek herkesi şaşırtır. Veer, Tapasya’yı istemez ama İçça onu ikna eder. Damini, kızının bir türlü mutlu olamadığından yakınır. İçça, Tapasya’ya iyi davranarak Veer’i bir kez daha şaşırtır. Mai, İçça’ya çile çektirirken Tapasya’ya çok iyi davranır. Veer’e olan sevgisi bir türlü bitmeyen Tapasya, tekrar onunla aynı çatı altında yaşama fırsatı bulduğu için mutludur. Ancak Veer, Tapasya’nın hamileliğine inanmaz. 


YORUMLAR 4
  • Alperen 15.10.2020 16:43
    Ilıca ya ve tapazya ve o seytan buyukannasine cok pis dalarım ben diziyi izlerken tv ekranini kirasim geliyo yanimda olsalar hepsini döverdim bu ne böyle kötülük konusunda master yapmış bunlar ivica da çok salak ve ezik veer in yerine ben olsam ikisinide almazdım başbakanları bay takır veer ve babası ve dammini insan evlatları onlarda olmasa seyredilmez bu dizi insanı şiddete yöneltiyor.
  • aysema 23.03.2018 14:09
    hintliler neden acaba kötülüğü ve kötü insanları bu kadar ön plana çıkarıyor, ne yaparlarsa yapsınlar hala iyi insanmış gibi davranılıyor onlara anlaşılır gibi değil
  • cuma 24.02.2018 03:33
    kul bele qozin başina
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet