Necmettin Nursaçan'la Sohbetler - 18 Kasım 2017

Dünyada ve ebedi hayatta huzurlu bir yaşam sürmek için yapılması gerekenlerin konuşulduğu, İslamiyet’i hakkıyla yaşamanın öğütlendiği ‘’Nursaçan’la Sohbetler’’ Kanal 7 ekranlarında izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Programda bu hafta ergenlik döneminin en önemli belirtilerini göstermeyen çocukların mükellefiyeti ne zaman başlar? İle ilgili bir sohbet gerçekleştirildi.

Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Necmettin Nursaçan’la Sohbetler dini konuları ele almaya devam ediyor. Kur’an-ı Kerim’i rehber alan programda bu hafta namaz kılmanın öneminden bahsedildi. Necmettin Nursaçan ‘Bilerek abdestsiz namaz kılan dinden çıkmış olur mu? Ahirette ailemizle birlikte olacak mıyız? İnsan öleceği yaşı bilebilir mi? Gözleriyle harama bakanlar gözlerini bağışlayabilir mi? Namazda niyet sadece kalben yapılsa yeterli olur mu? ’ sorularını canlı yayında yanıtladı.

İzleyiciler soruyor, Necmettin Nursaçan canlı yayında cevaplıyor, Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanıyor.

‘Necmettin Nursaçan’la Sohbetler’ Ayşe Güler Alaca’nın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle her Cumartesi 10:00’da Kanal 7’de…

Necmettin Nursaçan’la Sohbetler programına videolu soru göndermek isteyenler için

Whatsapp hattımız: 0538 261 26 77

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR