Kördüğüm - 105. Bölüm

Kördüğüm dizisi 105. Bölüm izle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Masum’un hırsızlık yaptığını düşünen Jogi onu evden kovar.  Tapasya’nın planı işe yarar ve kimse ondan şüphe etmez.

Tapasya, Sid’in istediği parayı babasından alır ve suçu kendi üstünden atar. Veer, İçça’nın hala kendisini ile konuşmamasına dayanmaz ve onunla görüşmek isteğini Jogi’ye söyler. Damini, kızıyla konuşur ve Veer’e haksızlık ettiğini söyler. İçça biraz olsun yumuşar ve Veer’i dinlemeyi kabul eder. Veer, İçça ile arasını düzelttikten sonra Tapasya’nın çevirdiği dolapları bulmanın peşine düşer. Tapasya ile yemeğe giden Veer, gizli gizli biriyle mesajlaştığını görür. Tapasya’nın bir video görüntüsü hakkında konuştuğunu duyan Veer, ertesi gün onu takip eder. Tapasya’yı Sid’e para verirken suçüstü yakalar. Sid’in elindeki video görüntüleri polisin eline geçer ve tutuklanır. Böylelikle Tapasya da Sid’ten kurtulduğunu düşünür.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

YORUMLAR 1 Yorum Var
  • Nur 14.07.2020 14:40
    Bu kızdan daral geldi içime sanki kocasına çok aşık gibi birşey anlamadim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. 

Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye: Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015                                                    
Yönetmen: Nandita Mehra
Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet