Kördüğüm - 92. Bölüm

Heyecan dolu Kördüğüm dizisinin 92. Bölümü İzle7.com’da. Kanal 7’nin sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün İçça, Veer’in Amerika’ya gitme kararı almasından kendisini sorumlu tutar. 

Herkesi mutlu etmek isterken olayların daha çok karışmasına sebep olduğunu düşünen İçça, suçluluk duyar. Bunun üzerine Veer ile konuşup Amerika’ya gitme kararını gözden geçirmesini ister. Veer, Vanş’ın düzelmesi için bunun gerekli olduğunu söyler. Tapasya, Veer ile birlikte Amerika’ya gideceği için çok mutludur. Divya ve Jogi’ye bu durumu açıklayan Tapasya, gitmeden önce bir parti vermek ister. Vanş partiye gitmeyeceğini söylese de Mai, İçça’yı böyle bir zamanda yalnız bırakmaması konusunda baskı yapar. Zor da olsa Vanş ikna olur ve İçça ile birlikte partiye katılır. Ancak Tapasya’yı partide kötü bir sürpriz beklemektedir. 


Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye:

Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama


Yorumlar Toplam 1 Yorum Var

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR