Kördüğüm - 82. Bölüm

Hint dizisi Kördüğüm 82. Bölüm izle 7.com’da izle! Tina Dutta ve Rashami Desai’nın başrollerini paylaştığı Kördüğümde bugün Vanş yaşadığı hayal kırıklığı ile evi terk eder. Kardeşinin peşine düşen Veer, Vanş’ı intihar etmek üzereyken bulur.

Aşık olduğu İçça’nın daha önceden kardeşi ile ilişkisi olduğunu öğrenen Vanş, yaşadığı şok ile evden gider. İçça engel olmaya çalışsa da kendini anlatamaz. Her yerde Vanş’ı arayan Veer, onu intihardan kurtarır. İçça, Vanş’ın neden böyle davrandığını bir türlü akıl sır erdiremez. Aklına Vanş’a her şeyi anlattığı mektup gelir. Ancak İçça’nın yazdığı mektup ile Vanş’ın eline geçen mektup birbirinden çok farklıdır. İçça mektubu en son Vanş’a vermesi için Tapasya’ya verdiğini hatırlar. Bulduğu ipuçlarını birleştiren İçça, her şeyi Tapasya’nın planladığını anlar ve sinirle ona tokat atar.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

YORUMLAR 3 Yorum Var
  • nahide 27.10.2017 03:05
    iyi ve güvenilir
  • Remzi 25.10.2017 01:29
    Sevdiğin kadını öz kardeşin alıyo ve gözunun onunde ona zarar veriyo yaşamanın bir anlamı var mı
  • Selin 24.10.2017 18:41
    Çok üzüntülü
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet