Kördüğüm - 77. Bölüm

Kördüğüm dizisi 77. Bölüm izle7.com’da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğümde bugün Vanş, İçça ile dolaşırken terk edilmiş bir bina görür ve oraya girmek için ısrar eder. İçça, içten içe tedirgin olsa da onu kırmaz. 

İçça’ya olan aşkını kanıtlamak için sürekli tehlikeli şeyler yapan Vanş, girdikleri eski binada İçça’yı endişelendirir. İçça, Vanş’tan kaçmak isterken Veer ile karşılaşır. Veer, merdivenden düşmek üzere olan İçça’yı kurtarır. Tam o sırada Veer ile İçça’yı birbirlerine sarılmış gören Vanş şaşırır. Bu olaydan sonra İçça’nın içi hiç rahat değildir. Konuyla ilgili annesine danışan İçça, Vanş’a mektup yazıp her şeyi anlatmaya karar verir. Ancak İçça’nın Vanş’a yazdığı mektup Tapasya’nın eline geçer.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…


YORUMLAR 1
  • Nermin 26.06.2020 14:01
    Tapu harikaaa❤❤❤
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Kördüğüm 386.Bölüm

Kördüğüm'ün heyecan dolu 386.bölümü izle7.com'da. Gündüz kuşağının sevilen dizisi Kördüğüm’de bugün Akash, Chamelli’yi kurtarmak için hapishaneye gittiğinde onun eski sevgilisi Nandini olduğunu görür. Şaşkınlığından ne yapacağını bilemeyen Akash, kefareti öder ve Chamelli’yi hapisten çıkarır. 

Akash, Chamalli’nin sadece Rani’nin annesi olduğunu düşünürken eski sevgilisi Nandini olduğunu anlar. Akash, yıllar önce kendisine açıklama yapmadan ayrılan Nandini’ye hesap sorar. Ancak Nandini, lafı geçiştirir ve Rani’yi bulmalarını söyler. Methi ile Rani de o sırada Ratna’nın elinde esir durumdadır. Methi onların elinden kaçmak için plan yapar. Methi’ye yardım eli uzatan ise Damini olur. Damini sayesinde Ratna’nın adamlarından kurtulmayı başaran Methi ile Rani eve döner. Akash, Chamalli’yi de alıp konağa getirir. Rani, annesini karşısında görünce çok mutlu olur. Methi, anne ve kızın kavuşmasına çok sevinse de aklı Akash ile Chamelli’nin gençliğinde çekildiği fotoğraftadır. Rani’nin babası Akash olabilir mi?

Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran- Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen: Nandita Mehra-Senaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me

Kördüğüm 386.Bölüm
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet