Kördüğüm - 65.Bölüm

Kördüğüm dizisi 65. Bölüm izle7.com’da. Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’de bugün İçça’nın yoğun bakımdan uyanmasıyla Tapasya, korkmaya başlar.  Veer ise ilk günden beri bir an olsun İçça’nın yanından ayrılamaz.

Tapasya, yaptığı planın ortaya çıkmasından endişe eder. İçça’nın yoğun bakımdan çıkması ile Sit’in kim olduğunu söyleyeceğini düşünen Tapasya, masum gibi davranır. İçça ise Sit’i tanır ama Tapasya’yı korumak için sesini çıkarmaz. Tapasya ise İçça’nın bu kadar iyi olmasına daha fazla dayanamaz ve Veer’den ayrılacağını söyler. Ancak İçça, Tapasya’ya karşı çıkar. Tapasya babasının İçça’nın sağlığı için üzülmesini ve ağlamasını çok kıskanır.  Her halinden hala İçça’yı çok sevdiği anlaşılan Veer, onunla konuşmak ister. Ama Damini, Veer’in hastanede olmasının doğru olmadığını söyler.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

Kördüğüm (Uttaran)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR