Kördüğüm - 40. Bölüm

Ekranların sevilen dizisi Kördüğüm 17 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölümü 40. bölümüyle izle7.com'da. Kördüğüm dizisinde bugün Veer’in New York’a geri dönemsini engel olmak için İçça ile evlenmesine izin verir. Ancak Damini, İçça’yı aşağılayacaklarını düşünür ve korkusunu Thakur ile paylaşır. Veer’in ailesi ile yaptığı konuşması işe yarar ve İçça ile evlenmelerine izin verirler.

40. Bölüm

Damini ise bu durumu sırf oğlunun hevesi geçsin diye kabul ettiklerini anlar. AncaK Thakur, aileyi arar ve İçça’yı gerçekten kızları gibi davranmayı kabul ederlerse izin vereceğini söyler. Tapasya bu süreçte İçça ile ilgilenir. Evin süslenmesinde, İçça’nın kıyafet seçiminde yardımcı olur. Veer, İçça’yı yemeğe davet eder ve ona pahalı bir bilezik hediye eder. Aynı akşam Tapasya da Sit ile buluşur. Sit’in Tapasya’ya aldığı kolyeyi gösteren Tapasya çok kıskanır. İçça’nın aldığı hediyeyi düşünüp sabaha kadar uyuyamaz. İçça ise her şeyden habersizdir. 

Yayınlandığı dönemde Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Ichcha… Ünlü iş adamı Bay Thakur ve Divya’nın kızları Tapasya ile babasını çok küçük yaşta kaybeden Ichcha’nın yolu annesinin işi sayesinde kesişir. Thakur Ailesi’nin evinde çalışmak için başvuran Damini, ilk önce beklediği olumlu cevabı bulamaz. Divya, ufak bir kızı olduğunu öğrendiğinde Divya’yı işe almaktan vazgeçer. Ancak Tapasya evde kendisine bir arkadaş istediğini söylediğinde her şey değişir. Tapasya ve Ichcha’nın arkadaşlığı bu sayede başlar. Ichcha, Tapasya ile çok iyi anlaşsa da onun sahip olduklarını içten içe kıskanır. Her gün annesi ile kendilerinin olan güzel bir evde yaşamanın hayalini kurar… Ancak Tapasya’nın çok zengin bir ailesinin olması ya da Ichcha’nın fakir bir ailede dünyaya gelmesi onların iyi birer dost olmasına engel olmaz.

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm – Uttaran’’ her gün saat 19:00’da Kanal 7’de…

Künye:
Orijinal Adı: Uttaran
Yapım Yılı:2008-2015
Yönetmen:Nandita Mehra
Senaryo:Mitali
Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma
Dil:Hintçe
Ülke:Hindistan
Tür:Romantik- Drama
YORUMLAR 3
  • Mürsəl 17.05.2018 18:39
    Su Buyukanneden nefret ediyorum
  • Cennet 17.11.2017 18:22
    Çok güzel izlemek istiyorum
  • bilmiyor 16.09.2017 04:42
    muhteşem ama bu da zor sevda gibi karışık oyuncu değişikliği var
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet