Benimsin (Beintehaa) - 53. Bölüm

Benimsin, sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatıyor. Benimsin Hint dizisi 53. bölümüyle izle7.com'da.

Hindistanlı varlıklı bir ailenin kendini beğenmiş ve şımarık oğlu Zain’in Londra’daki okulundan gelen bir şikâyet mektubu üzerine eve çağrılması ile başlayan olaylar babası Usman Bey’in onu Hindistan’ın ücra köşelerinden biri olan Bhopal’de düğün hazırlıkları yapan yeğeni Aaliya’nın yanına göndermesi ile devam ediyor. Aaliya’yı en son çocukken gören ve onun dillere destan güzelliğinden haberdar olmayan Zain’in kuzenine yaptığı bir şaka ve ardından yaşananlar ikilinin hayatını değiştiren nefret ve tutku dolu bir serüvenin kapısını aralıyor. Beintehaa – Benimsin Hint dizisi Türkçe dublajlı tüm bölümleriyle izle7.com'da.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular:  Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa
YORUMLAR 4
  • zain çok yakışıklı 29.06.2019 22:37
    ya aaliya sende yavaştan rehanımı seviyon napıyon zain orda acı çekerken sen git peynirli bezelye yap rehana tamam mı . nası acı çekiyo zain canım ya sen aile bile kurmuşsun çoçuklar sana anne diyo rehan için yemek yapıyon falan . anlamıyorum seni valla hem zain yakışıklı ve seni seven anlayışlı biriydi noldu hemen gönlün mü kaydı ah zain ah kıymetini bilmiyorlar
  • bak 07.09.2017 15:47
    nefise yaşa
  • Penguen 07.09.2017 01:42
    Sonunda be kızım! Artık barıştılar Alyayla Zain'in annesi <3 <3
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet