Hint Dizileri - Benimsin (Beintehaa) 10.02.2019 00:45

BENİMSİN - 41.BÖLÜM

Rehan Khan’ın Usman Bey’in vasiyetini incelemesi sonucu ortaya çıkan gerçekler Zain ve Aaliya’nın boşanma başvurusunu geçersiz kılar. Barakat Royal’in yarısından fazla hissesine sahip olduğu için yönetimde söz sahibi olan Aaliya artık Zain’in en büyük rakibidir.Benimsin dizisinin 41.bölümü izle7.com’da. Benimsin 41.bölüm izle7.com’da. Benimsin dizisinin 41.bölümünü izlemek için izle7.com’u ziyaret edin. Beintehaa Benimsin dizisi Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da.

Devamını Oku

Usman Bey’in ölümünün ardından Abdullah ailesinin yaşadığı büyük üzüntü devam etmektedir. Onun ölümünden Aaliya’yı sorumlu tutan Zain ve annesi her fırsatta bunu dile getirseler de Aaliya onlara aldırış etmez. Rehan Khan’ın hazırladığı boşanma dilekçesini imzalayan Zain ve Aaliya, Usman Bey’in vasiyetini öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşarlar. Vasiyete göre Barakat Royal oteller zincirinin yarıda fazla hissesi Aaliya’ya aittir. Abisi Fahad’ın isteği üzerine babasının yerine geçen Zain, Aaliya ile bir kez daha karşı karşıya gelmiştir.

Yorumlar Toplam 3 Yorum Var
  • Zaaya 07.10.2018 19:55:56

    bolum ccccoooooookk guzeldi hep nasil guzelse oyle yani

  • gul 26.08.2017 19:35:57

    bu bolum guzel bu bolumde alyanin ne kadar alcak gonullu oldugunu oyrendim ve alyaya hatran oldum

  • günsel bilgiç 22.08.2017 15:34:29

    Çok üzücü bir olay allah kimseyi iftiraya bulaştırmasın helede böyle bir cadı kaynana hiç vermesin ne kadar hazımsız kadın yahu zavallı kıza yapmadığı kötülük kalmadı allahın adaleti büyüktür .birde munafık iki kuma lar yapmadıkları pişlek kalmadıdı yahu üç kağırtçı sahtekar babanın kızı ak kaşıktan çıkmış tertemiz şaziye evli erkeğibaştan çıkarmıç şerefsiz kadın

  • Tüm Yorumları Göster

Benimsin

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR