Yaşasııınn! Anahtardaki Sırrı Çözdüm!

Kanal 7 Çocuk’ta bu hafta Hayat Yayın Grubu’na bağlı Çilek Kitaplar’ın Manevi Değerler serisinden olan ‘Anahtardaki Sır hikayesinin animasyonu yayınlanıyor. Nezihe Ak İnci tarafından kaleme alınan hikaye, çocuklara Allah’ın varlığına ve birliğine inandırmayı hedefliyor.

‘Anahtardaki Sır’ adlı animasyon filminde çocuklara Allah’ın varlığına ve birliğine inandırmanın önemi ve dinimizce kabul gören özel sözleri söylerken yürekten hissetmenin gerekliliği ilgi çekici bir şekilde anlatılıyor. Bu sebeple ‘Anahtardaki Sır’ adlı animasyon filmi ilgi çekecek bir hikayeyle kurgulanıp çocuklara benimsetiliyor. 

Çocuklara Allah’ın ve Hz. Muhammed’in varlığı ve birliğine inandırmayı, dinimizin öğütlediği sözleri hissederek zikretmemizi sağlayan animasyon; “Hz. Muhammed’in varlığına inanmanın önemi nedir? La ilahe illallah sözünün anlamı nedir? Allah’a inanmak ve şartlarını yerine getirmenin getirileri nelerdir? Dinimizce önemli kabul edilen sözlerin tam manasıyla söylenmesi ne ifade eder?” sorularına yanıt veriyor.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet