Haftanın Raporu | 25 Şubat 2024

Türkiye ve dünyanın gündemi Haftanın Raporu’nda masaya yatırılıyor. Yaşanan siyasal ekonomik ve toplumsal olayları haftalık periyotlarda ele alan Haftanın Raporu, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunumu, Murat Yılmaz, Zakir Avşar, Mehmet Şahin ve Oğuzhan Bilgin’in değerlendirmeleriyle her Pazar Ülke TV ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip eden Haftanın Raporu, Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in sunumu, Murat Yılmaz, Zakir Avşar, Mehmet Şahin, Oğuzhan Bilgin’in katılımıyla siyasetin ve toplumun nabzını tutmaya devam ediyor. Haftanın Raporu’nda Türkiye’nin iç ve dış siyaset gündemi, uluslararası arenada yaşanan olaylar karşısında Türkiye’nin pozisyonu, iç ve dış güvenlik meseleleri, kullanılan iletişim stratejisi ve dünyada yaşanan haftalık gelişmeler tarihsel süreçleriyle birlikte ele alınıp tüm boyutlarıyla analiz ediliyor.

Türkiye’de ve dünyada son bir hafta içerisinde yaşanan siyasal, ekonomik ve sosyal olayların masaya yatırıldığı Haftanın Raporu her pazar Ülke TV’de...

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet