Sıradışı Strateji - Turgay Güler | Yusuf Alabarda | 10 Ocak 2023

GÜNDEMİN DEĞERLENDİRMESİ SIRADIŞI STRATEJİ İLE ÜLKE TV’DE

Gazeteci Turgay Güler ve Savunma-Strateji ve Güvenlik Uzmanı Yusuf Alabarda, Türkiye’nin iç ve dış güvenlik politikalarını Sıradışı Strateji’de masaya yatırıyor.

Ülke TV ekranlarının başarılı ismi Turgay Güler, Yusuf Alabarda ile birlikte Sıradışı Strateji’yle izleyici karşısına çıkıyor. ‘Dünya genelinde artan eşitsizliklerin, algı operasyonlarının ve hızlanan dijitalleşmenin uluslararası ortamı şekillendirdiği bir dönemde, Türkiye sağlam adımlarla ilerlemeye nasıl devam ediyor? Çalkantılı uluslararası arenada, jeopolitik ve jeostratejik konumu açısından önemli bir yerde bulunan Türkiye, kendi çıkarlarını ve gücünü korumak için nasıl bir yol izliyor?’ hepsi ve daha fazlası Sıradışı Strateji’de masaya yatırılıyor.

Gazeteci Turgay Güler ve Savunma-Strateji ve Güvenlik Uzmanı Yusuf Alabarda “Sıradışı Strateji” ile her Salı saat 21.00’de ülke TV’de.
YORUMLAR 1
  • yusuf 16.01.2023 14:49
    bu programda çok başarılı ve çok gerekli konular işleniiyor.o yüzden arşivlemek istiyoruz fakat indirme linki koymuyorsunuz lütfen indirme linki eklermisiniz saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet