Dünden BugüneEda Özdemir ile - Süleyman Yağcı | 28 Mayıs 2022

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta neşeli kişiliğiyle tanınan, çeşitli dizi ve filmlerde rol alan Süleyman Yağcı konuk olacak.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu Çocuklar Duymasın dizisinin Fıs Fıs İsmail’i Süleyman Yağcı olacak.

Mutlu bir çocukluk geçirdiğini belirten Yağcı, neşeli kimliğinin yanı sıra çok duygusal bir insan olduğunu söyleyecek. Kamera karşısındaki ilk deneyimlerinden bahseden usta oyuncu, oyunculuk hayatında yaşadığı güzel anları Dünden Bugüne’de anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet