Dünden BugüneEda Özdemir ile - Birgül Ulusoy | 26 Mart 2022

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta yer aldığı kült yapımlarla hafızalara kazınan usta oyuncu Birgül Ulusoy konuk olacak.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu Çiçek Taksi, Tatlı Kaçıklar, Çılgın Bediş gibi unutulmayan dizilerde rol alan Birgül Ulusoy olacak.  Ulusoy, çocukluğundan beri kurduğu hayallerini, oyun oynamanın kendisi için önemini ve çok daha fazlasını Dünden Bugüne izleyicisi için anlatacak.  Setlerde zor şartlar altında çalıştığını söyleyen usta sanatçı, oyunculuk serüveninde yaşadığı anlara da programda değinecek.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet