Dünden BugüneEda Özdemir ile - Bahadır Yenişehirlioğlu-3 | 19 Mart 2022

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Eda Özdemir bu hafta usta oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu ile sohbetine kaldığı yerden devam edecek.

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Dünden Bugüne bu hafta Bahadır Yenişehirlioğlu’nun konuk olduğu ikinci bölümle ekrana gelecek.

Aile kavramına çok önem verdiğini belirten Yenişehirlioğlu, ailesini bir sığınak olarak gördüğünden ve nereye giderse gitsin evini özlediğinden bahsedecek. Gösterişinizle değil yaptığınız işlerle anılmalısınız diyen usta sanatçı, insanların ihya olacağı ve yara sarıcı işler yapınca mutlu olduğunu Dünden Bugüne’de anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet