Dünden BugüneEda Özdemir ile - Bahadır Yenişehirlioğlu | 5 Mart 2022

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta usta oyuncu ve yazar Bahadır Yenişehirlioğlu konuk olacak.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu oynadığı diziler ve yazdığı eserlerle adından söz ettiren Bahadır Yenişehirlioğlu olacak.

Kültürlü bir ailede yetiştiğini belirten Yenişehirlioğlu, dedesinin İzmir’in Cumhuriyet tarihindeki ilk valisi olduğunu söyleyecek. Yazarlık sürecini hayatının ikinci baharı olarak gördüğünden bahseden usta sanatçı, oyunculuk süreci hakkındaki düşüncelerini Dünden Bugüne’de anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de.


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet