Dünden BugüneEda Özdemir ile - Gülşen Kutlu-2 | 26 Şubat 2022

Oynadıkları filmlerle, tiyatro oyunlarıyla, söyledikleri şarkılarla toplumun sevgisini ve saygısını kazanmış ünlü sanatçıların hayatının anlatıldığı Dünden Bugüne yeni bölümüyle ekrandaki yerini alıyor. Dünden Bugüne’ye bu hafta Türk halk müziği sanatçısı Gülşen Kutlu konuk olacak.   

Yaptıkları işlerle hayata renk katmış usta isimler sanat yaşamının dününü ve bugününü Dünden Bugüne’de izleyicilerle paylaşıyor. Eda Özdemir’in bu haftaki konuğu okuduğu türkülerle gönüllerde yer edinen ve sanatçı kimliğiyle büyük bir hayran kitlesine sahip Gülşen Kutlu olacak.

Türkü seven bir ailenin içinde yetiştiğini belirten Kutlu, gençliğinde müsamerelerde türkü okuduğunu söyleyecek. Hayatı boyunca çok çalıştığından bahseden halk müziği sanatçısı, çocukken hayalini bile kuramadığı radyo sanatçılığında yaşadığı anları Dünden Bugüne’de anlatacak.

Eda Özdemir’in sunumuyla her hafta ses ve sinema sanatçılarının dünyasını ekrana taşıyarak izleyenlerin yüreklerine dokunan ‘Dünden Bugüne’ her Cumartesi saat 12.15’te Ülke TV’de

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet