Faruk Aksoy ile Haber Servisi - 13 Ocak 2021

Deneyimli Gazeteci Faruk Aksoy’un kendisine özgü anlatımı ve yorumlarıyla Haber Servisi günün öne çıkan bütün gelişmelerini ekrana taşıyor.

Yurttan ve dünyadan sıcak gelişmeler, olayların perde arkasında yaşananlar, hayata dokunan haberler ve ekonomi gündemine dair tüm başlıklar Haber Servisi’nde konuşuluyor.

Günün öne çıkan olaylarıyla ilgili canlı yayın bağlantıları, alanında uzman konukların görüşleri Faruk Aksoy’un sunumuyla Haber Servisi’nde… Haber ve yorumun net çizgilerle ayrıldığı programda izleyicilerin görüşleri, sosyal medyada çok konuşulanlara da yer verilecek.

Günün bütün önemli gelişmelerini tek programda öğrenmek isteyenler için Faruk Aksoy ile Haber Servisi hafta içi her gün canlı yayınla Ülke TV’de.

YORUMLAR 1
  • ismail 15.01.2021 01:14
    Sayın Faruk Aksoy, 14-Ocak-2021 tarihli akşam haberlerinizde, Çevre ve tarımsal ürün üretimi ile ilgili haberlerinizi izledim. Bu konuda gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı sizi tebrik ediyorum. İlave olarak, Ülkemizde çevre, tarım ve fiyat kontrolünden sorumlu bakan ve bürokratların, Neden bu sorunların çözümünde yeterli ve kesin önlemler alamadıklarını sorguluyorum? Ülkesini ve Milletini sevenlerin daha fazla samimiyet, çaba ve cesaret göstermeleri gerektiğine inanıyorum. Selam ve Saygılar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet