Belgeseller - 3.Bölüm

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hayat hikayesini anlatan Milletin Adamı Erdoğan belgeseli 3.bölümüyle izle7.com'da. ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin üçüncü bölümünde ‘’Ana Duası’’ başlığında Recep Tayyip Erdoğan ve annesi Tenzile Erdoğan’ın sevgi ve saygıya dayanan ilişkisi anlatılıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelelerle dolu hayatının anlatıldığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinin üçüncü bölümünde Recep Tayyip Erdoğan ve annesi Tenzile Erdoğan’ın, ‘ana oğul’ bağı ekrana geldi. İzleyiciler, siyaset hayatı içinde yoğun günler geçiren Recep Tayyip Erdoğan’ın eve gelişini her gün pencerede bekleyen, fedakâr annesi Tenzile Erdoğan’ın oğul sevgisine tanık oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çocukluğu, gençliği ve ailesini Kasımpaşa’daki komşuları anlattı.

Her kültürden, şehirden insanın yaşadığı İstanbul’un aynası kabul edilen Kasımpaşa’dan paylaşım ve mahalle kültürünü alan Recep Tayyip Erdoğan’ın komşularıyla olan ilişkisi dile getirildi. 2011’de son anneler gününü kutladığı annesine sevgisini her fırsatta dile getiren Erdoğan, Tenzile Erdoğan’ın yardımlaşmayı çok seven alçak gönüllü biri olduğunu komşularından dinledi.

Ülke TV İç Yapımlar ekibinin, Kanal 7’nin zengin arşivinden yararlanıp, 30’u aşkın kişi ile yapılan röportajlarla hazırladığı, seslendirmesini Ayhan Kahya'nın, müziğini Alpay Ünyaylar'ın yaptığı 6 bölümden oluşan ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeseli izle7.com'da.
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet