Belgeseller - 1.Bölüm

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hayat hikayesini anlatan Milletin Adamı Erdoğan belgeseli 1.bölümüyle izle7.com'da.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın zorluklarla, mücadelelerle dolu hayatını anlatan ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeseli izle7.com'da. Kasımpaşa’dan çıkıp tüm dünyaya adını duyuran, Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadele dolu hayatı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeselinde.

Kanal 7’nin zengin arşivinden yararlanılarak hazırlanan ve otuzu aşkın seçkin tanıkla yapılan röportajlarla zenginleştirilen belgesel, Erdoğan’ın ilk olarak İstanbul’a ardından Türkiye’ye ve İslam Dünyası’na nihayetinde dünyaya kazandırdıklarını gözler önüne seriyor. Rizeli Kaptan Ahmet ile Tenzile Erdoğan çiftinin oğlu, komşularının, akrabalarının göz bebeği, milletin evladı, mazlumların sesi Erdoğan…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile başlayan siyaset serüveni, şiir okuduğu gerekçesiyle Pınarhisar Cezaevi’nde kesintiye uğrasa da, “Sanma bu tekerlek kalır tümsekte” diyen şairin muştusu gibi devam etti. Yasakladılar, engellediler. Manşetlerle itibarsızlaştırmak istediler. Yetinmediler, iftira attılar, yalanlarla dolu tezgahlar kurdular. Milletin Adamı Erdoğan’ın milletiyle buluşmasının önüne geçmek istediler. Sadece siyasi rakipleri değil kurulu düzen de onun yükselişinin önüne geçmek için türlü tuzaklar kurdu. Fakat O, Pınarhisar Cezaevi’nden çıktı… Yasakları yıktı… Engelleri aştı… Mücadelesinde her seferinde bir Allah’a bir de milletine güvendi, sığındı.

Her sığındığında Allah önündeki engelleri kaldırdı, millet onunla yan yana yürüdü, omuz verdi destek verdi. Millet O’nun sesini kulağında duyduğunda dirildi, O milletine kendini emanet ettikçe güçlendi. Bütün tuzaklara, bütün engellere rağmen Allah’ın inayeti ve milletin engin desteği ile belediye başkanı oldu, başbakan oldu, cumhurbaşkanı oldu… Millet ile devlet onun şahsında barıştı.

Milli ve yerli bir liderin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, siyasi mücadelesi Ülke TV iç yapımlarının hazırladığı ‘Milletin Adamı Erdoğan’ belgeseliyle izleyiciyle buluşuyor.

YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet