Diziler - Hz. Yusuf 08.04.2015 17:08

Hz. Yusuf - 3.Bölüm

Hazret-i Yusuf’un Kur’an-ı Kerim’de de geçen etkileyici ve dramatik hayat hikayesi izle7.com'da. Hz.Yusuf dizisi 3.bölüm Türkçe dublajlı haliyle izle7.com’da.

Yusuf'un annesi Bünyamin'in doğumunda ölür. Yakub ailesiyle birlikte babası İshak'ın ve atası İbrahim'in diyarı Kenan iline hicter eder. Kenan halkı Yakub'a biat edip etrafında kenetlenir. Yetim kalan Yusuf'u halası Faika evlatlık ister.Yakub önce rıza göstermese de sonunda razı olur. Halasının İshak’ın kuşağını Yusuf a vermesi kardeşlerin kafasını karıştırır ve aralarında söylenmelere yol açmaya başlar.  Hz.Yusuf dizisinin 3.bölümünü izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Künye:

Orijinal Adı: JOSEF THE PROPHET
Türkçe İsmi: HAZRET-İ YUSUF
Yönetmen: Ferecullah Silahşör
Oyuncular: Mustafa Zamani, Mahmud Pakniyet, Cafer Dehgan, Cihanbahş Sultani, Ketayun Riyahi, Leyla Bolukat 
Görüntü Yönetmeni: Resul Ahadi
Ses: Ahmed Amiri
Yapım Yılı: 2008
Yapım: CIMA Film Center 
Süre: 45 x 55 dakika

Devamını OkuYusuf un annesi Bünyamin in doğumunda ölür. Yakub ailesiyle birlikte babası İshak ın ve atası İbrahim in diyarı Kenan iline hicter eder. Kenan  halkı Yakub a biat edip etrafında kenetlenir. Yetim kalan Yusuf u halası Faika evlatlık ister.Yakub önce rıza göstermese de sonunda razı olur.  Halasının İshak’ın kuşağını Yusuf a vermesi kardeşlerin kafasını karıştırır ve aralarında söylenmelere yol açmaya başlar.

Yorumlar Toplam 0 Yorum Var

İçeriğe Ait Yorum Bulunmamaktadır !

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR