Hafta Sonu Haberleri - Seçim Özel 2023 - 14 Mayıs 2023 Pazar

SEÇİMİN NABZI ‘SEÇİM ÖZEL 2023’LE KANAL 7’DE TUTULUYOR

Türkiye seçime gidiyor, tarihin en heyecanlı seçimi, sandıkların açılmasıyla birlikte Kanal 7 ekranlarından izleyiciye aktarılıyor. Tüm Türkiye’nin merakla beklediği Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi 14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek, gelişmeler ise anbean Kanal 7 ekranlarında yer alacak. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ile ekranların başarılı ismi Merve Amaç, Seçim Özel 2023 yayınıyla sandıktan çıkan sonuçları hızlı ve doğru bir şekilde ekrana taşıyacak. Sandıklar açılmaya başladığı andan itibaren elde edilen ilk veriler, her biri alanında uzman isimlerin konuk olacağı Seçim Özel 2023’te değerlendirilecek.

Aylardır tüm Türkiye ve dünyanın merakla beklediği seçim gerçekleşiyor, sandıklardan gelen sonuçlar en hızlı şekilde Kanal 7 ekranlarında yorumlanıyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet ve Kanal 7 Haber Spikeri Merve Amaç’ın sunacağı ‘Seçim Özel’ programının konukları Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman, Yusuf Alabarda, Yasin Aktay, Emin Pazarcı, Sevil Nuriyeva, Nuh Albayrak, Murat Özer, Tacettin Kutay, Mesut Hakkı Caşın, Mustafa Kemal Çiçek, Ferhat Murat, Murat Yılmaz, Fadime Özkan, İsmail Kapan, Hikmet Genç olacak. Seçim Özel, gün boyu yaşanan gelişmeleri, sokağın nabzını, partilerin genel merkezlerinde yaşananları canlı yayınlarla aktarırken, uzman konuklar sandık sonuçlarını analiz edecek.

En doğru sonuçlar, en güvenilir veriler, çarpıcı analizler ve uzman konukların katılımıyla ‘Seçim Özel 2023’ 14 Mayıs Pazar günü, saat 18.15’te Kanal 7’de…
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet