Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık - Afyon / Isparta | 22 Ekim 2022

Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlerinize konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak, ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ programında kaliteli bir yaşamın ipuçlarını veriyor.

Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, ekrandaki yerini almaya devam ediyor. Romatizmadan psikolojik sorunlara, kanserden cilt hastalıklarına kadar birçok probleme alternatif tedavi yöntemleriyle çözüm bulan Kunak, evleri ziyaret ederek hastalıklara şifa oluyor.

Feridun Kunak ev ev dolaşarak izleyicilerinin hastalıkların kaynaklarını araştırıp, modern tıbbı alternatif tedavi yöntemleriyle harmanlıyor. Her evde bulunabilecek malzemelerle şifa dolu kürler hazırlayan Kunak, yaşam kalitesini arttıracak pratik bilgileri paylaşıyor.

Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evinize Sağlık’  her Cumartesi Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık - Kahramanmaraş-2 | 21 Ocak 2023
DOKTORUN DONDURMASI 
  
Ekranların sevilen ismi Op. Dr. Feridun Kunak sağlık dolu bir programla evlere konuk oluyor. Sağlığı izleyicisinin ayağına götüren Feridun Kunak’ın sunduğu ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ bu hafta dondurmasıyla, tarhanasıyla, türlü şifalı otlarıyla Kahramanmaraş’tan yararlı bilgilerle izleyicisiyle buluşuyor.     
Yaptığı programlarla izleyicisinin yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen Op. Dr. Feridun Kunak, alternatif tıbbı modern tıpla harmanlıyor.  Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık ekibi bu hafta birbirinden lezzetli yemekleriyle ve  köklü tarihiyle Kahramanmaraş’tan izleyici karşısına çıkacak. Dr. Feridun Kunak ilk olarak Maraş dondurmacısı ziyareti ile Kahramanmaraş gezisine başladı. Ünü dünyaya yayılan Maraş dondurmasının yapımını öğrenmek isteyen Kunak, kolları sıvayıp dondurma ustasına yardım etti. Yaptığı dondurmaya doktorun dondurması ismini veren Kunak eğlenceli anları izleyicisi ile paylaştı. Dr. Feridun Kunak dondurma yapımının ardından yaşam kalitesini arttıran yağ yapımı tarifi ve faydalarını seyircisine aktardı. Evlerinize Sağlık ekibi daha sonra evcil hayvan sevmeye gitti. Kunak, sevimlilikleriyle herkesi kendisine hayran bırakan hayvanların ruh sağlığına olumlu yönde etkisi olduğunu belirtti. 
Evlerinize sağlık ekibi Kahramanmaraş’ta bir izleyicisine misafir oldu. İzleyici teyze Kunak’ın herkese ayakkabı hediye edip kendisine hediye etmediğini söyleyince gülümseten anlar yaşandı. Evlerinize Sağlık ekibi Kahramanmaraş’ta son olarak sakatatçıya gitti. Kunak, sakatatın faydalarına değinirken nasıl yenmesi gerektiğinden bahsetti. 
Sağlıklı ve kaliteli bir hayata kapı açmaya hazırlanan ‘Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık’ her Cumartesi 13.10 ’da Kanal 7’de…

Dr. Feridun Kunak’la Evlerinize Sağlık - Kahramanmaraş-2 | 21 Ocak 2023
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet