Aşk Yakar - 65. Bölüm

Aşk Yakar’da bu bölüm Acey ve Mehek’in düğün törenleri için hazırlıklar başlar. Eve düğün planlamacısı olarak giren Shaurya amacına ulaşabilecek mi? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 27 Mayıs Cuma günü yayınlanan son bölümü 65. bölümüyle izle7.com'da.

65. Bölüm

Acey’in şüphelendiğini anlayan Shaurya ondan önce davranır ve boşanma belgelerini gerçekleriyle değiştirir. Shaurya’nın bu hamlesi Acey’in tüm şüphelerini ortadan kaldırır. Acey düğün için hazırlıklara başlar. Düğün organizasyonu için birini arayan Acey’in karşısına kılık değiştiren Shaurya çıkar. Nikita düğün planlamacısından şüphelenir ve adamlarını uyarır. Nikita’nın gözünün üzerinde olduğunu hisseden Shaurya tedbirini alır. Mehek ise Acey’le evlenmek üzere olduğu için çok gerilir. Shaurya düğün gerçekleşmeden tapu belgelerini Nikita’dan alabilecek mi?

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Aşk Yakar 87. Bölüm Fragmanı - 29 Haziran Çarşamba

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Aşk Yakar - Zindagi ki Mehek 29 Haziran Çarşamba tarihli 87. bölümüyle izle7.com'da. Aşk Yakar dizisinin heyecan dolu tüm bölümlerini izlemek için izle7.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha sevenlerinin beğenisine sunuyor. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır. Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılılar.

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi-Perşembe Kanal 7’de…

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan


Aşk Yakar 87. Bölüm Fragmanı - 29 Haziran Çarşamba
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet