Can Yoldaşım - 262. Bölüm

Can Yoldaşım dizisinde Suraj gerçekleri gizlemek için elinden geleni yapsa da Sandiya gerçeğin peşine düşer. Tüm ümitlerin tükendiği anda mahkemeye sürpriz bir isim gelir. Bu kişi kim? Ekranların sevilen Hint dizisi Can Yoldaşım 18 Nisan Pazartesi günü yayınlanan son bölümü 262. bölümüyle izle7.com'da.

262. Bölüm

Sandiya Suraj’ın katil olamayacağını düşünerek gerçeğin peşine düşer. Lalima’nın birşeyler gizlediğini anlayan Sandiya onu sorguya çeker. Lalima Sandiya’nın ricasını kabul ederek mahkemeye gelmeye karar verir. Suraj ise gerçeklerin ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. Katilin kendisi olduğunu söyleyen Suraj, Vikram’ın yardımıyla Lalima’ya engel olmaya çalışır. Sandiya Lalima’yı bulmak için zaman istediğinde hakim onu reddeder. Sandiya Suraj için geri dönüş olmadığını düşünüp yıkılır. Fakat mahkemeye gelen sürpriz isim olayların seyrini değiştirir. Mahkemeye gelen bu kişi kim?

***

SANDİYA VE SURAJ’IN ÖYKÜSÜ CAN YOLDAŞIM İLE KANAL 7’DE

Sevilen Hint dizilerini izleyicisiyle buluşturan Kanal 7 yepyeni bir diziye daha ev sahipliği yapıyor. Orijinal adı Diya Aur Baati Hum olan Can Yoldaşım, Kanal 7 ile Hint dizisi sevenlerin karşısına çıkıyor. Polis olmak için çabalayan Sandiya ve şeker ustası Suraj’ın öyküsünü anlatan Can Yoldaşım her gün Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

Bir yanda hırslı ve eğitimli Sandiya diğer yanda eğitimini tamamlayamamış şeker ustası Suraj… Yolları bambaşka bir şekilde karşılaşan iki gencin öyküsü Can Yoldaşım ile izleyicisiyle buluşuyor. Sevgi dolu bir ailede büyüyen Sandiya Kothari, babası Arvind’in polis olma hayalini gerçekleştirmek ister. Fakat babasının terör saldırısında hayatını kaybetmesi Sandiya’nın tüm hayallerini yıkar. Sandiya’nın kardeşi Ankur, ablasını şekerlemeci olan Suraj Rathi ile evlendirmeye çalışır. Suraj, Rajasthan’daki orta sınıf geleneksel ailesinin varisidir. Annesi Santos oğlu için uygun bir gelin adayı arar. Bu sırada karşısına çıkan Ankur, ablasının Suraj’a uygun bir eş olduğunu söyleyerek onu ikna eder. Amacı tüm bağlarından kurtulup bir an önce yurt dışına çıkmak olan Ankur, ablasının eğitimiyle ilgili Santos’a yalan söyler. Suraj’ın annesi Santos ve Ankur bu iki genci evlendirmek için sözleşir. Fakat bu evlilikte Sandiya’yı bekleyen birçok zorluk vardır. Ankur’un söylediği yalanlar Sandiya’ya nasıl zarar verecek? Suraj, annesine karşı karısını savunabilecek mi? Sandiya tüm olumsuzluklara rağmen hayallerini gerçekleştirebilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Can Yoldaşım ile Hint dizisi hayranlarına heyecan dolu dakikalar yaşatıyor.

Yönetmen: Sumeet Hukamchand Mittal
Senaryo: Shashi Sumeet Mittal, Raghuvir Shekhawat, Seema Mantri
Oyuncular: Anas Rashid, Deepika Singh, Neelu Vaghela, Ashok Lokhande, Gautam Gulati, Karan Goddwani, Kunal Khosla, Kanika Maheshwari, Varun Jain, Rakesh Kukreti, Urmila Nimbalkar
Tür: Romantik - Dram
YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet