Aşk Yakar - 15. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Shaurya’nın ailesi tarafından aşağılanan Mehek’in kalbi kırılır. Shaurya ise ona kendisini affettirmek için elinden geleni yapar. Mehek Shaurya’yı affedecek mi?

15. Bölüm

Shaurya Mehek ve ailesini evine yemeğe davet eder. Fakat yemekte tatsızlık çıkınca Mehek gözyaşları içinde evine döner. Sahurya Mehek’in ailesine kötü davrandığı için babasına kızar. Shaurya Mehek’ten af dilemek için onun evine gider. Fakat Mehek Shaurya’yı evine almak istemez. Shaurya bunun üzerine Mehek’in kapısında yatmaya başlar. Mehek aileleri arasındaki sınıf farkı yüzünden evlenmeyeceklerini söylese de Shaurya bunu kabul etmez. Mehek Shaurya’nın kendisi ve ailesi için yaptıklarını görünce yumuşayacak mı?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan


YORUMLAR 3
  • tevfık buyukay 20.03.2022 03:12
    benım teyzem olacak onu acılar ıcınde bıtrakmasam ınsan degılım o evden her tarafı kırılmıs sekılde hastane gıder okadar l pıslık yap gulerek evden sag salım cık ımkansız boyle yapan kadının can saglıgı tehlıkeye gırer
  • SERENN 19.02.2022 00:54
    BU ÇEŞİT KÖTÜ KADIN KARAKTERLER HEP OLMAK ZORUNDA MI ..BİR YÜZÜK İÇİN KOPARTILAN KIYAMETE BAKKK..NE KADAR YERSİZZ
  • SERENN 16.02.2022 23:38
    BENNNNNNNN BU SHAURYA YI COK SEVDİMMMMMMMM
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet