Aşk Yakar - 13. Bölüm

Aşk Yakar’da bu akşam Mehek Acey’in gerçek niyetini öğrenince onu evden kovar. Shaurya ise Mehek’in duygularını açması için çabalar. Mehek aşkını itiraf edecek mi?

13. Bölüm

Acey Shaurya’nın kurduğu tuzağa düşer ve Mehek’le parası için evlendiğini itiraf eder. Mehek ve ailesi bunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Gözyaşlarına boğulan Mehek Acey’i evden kovar. Shaurya Mehek’e destek olmaya çalışır. Acey’in tuzağından kurtulan Mehek hayatına kaldığı yerden devam etmeye karar verir. Yeni bir işe başlayan Mehek Shaurya’yı düşünmekten kendini alamaz. Shaurya ise sürekli onun etrafında dolaşır. Shaurya Mehek’in kendisine olan hislerini itiraf ettirmek için elinden geleni yapar. Mehek Shaurya’ya onu sevdiğini söyleyecek mi?

Aşkın her türlü sorunu yenebileceğini anlatan Aşk Yakar Pazartesi- Cumartesi 21:15, Pazar 22:20’de Kanal 7’de…

***

Dizinin Konusu:
Mehek orta sınıf bir kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir restoran sahibidir. Mehek’in yemek pişirme tutkusu ölen annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok sever. Mehek’in bu yeteneğini bilen ailesi onu ünlü bir yemek yarışmasına katılması için ikna etmeye çalışır. Ülke genelinde izlenen yarışmanın jüri koltuğunda ise Shaurya Khanna oturur. Mehek ve Shaurya‘nın birbirinden tamamen farklı olan hayatları bu yemek yarışmasında kesişir. Shaurya kibriyle herkese tepeden bakarken, Mehek yardımseverliğiyle herkesin kalbini kazanır. Yarışma başladığında, Shaurya orta sınıfa mensup olduğu için Mehek’ten nefret eder ve onu yargılar. Mehek Shaurya’nın düşüncelerini değiştirmeyi başarabilecek mi?

Künye:
Tür: Romantik, Dram
Yönetmen: Ketaki Walawalkar
Oyuncular: Samiksha Jaiswai, Karan Vohra, Shiny Dixit, Vijay Meenu, Radha Bhat, Arjit Taneja, Monica Kohli, Babla Kochar, Mihir Mishra
Yapım: 2016-2018
Ülke: Hindistan

YORUMLAR 4
  • SERENN 19.02.2022 00:20
    EVETTTTTTTTT BAY SHAURYA NIN NE İSTEDİĞİNİ TAHMİN BİLE EDEMEDİKKK...MALLAESEF Kİ BİZ MEHEK ZANNEDERKEN ADAM MEHEK İN ANNESİNİN YEMEK TARİFLERNİN PEŞİNDEYMİŞ...ÇOK YAZIKKK..ADAM İŞ KARİYER DİYE MEHEK İ HARCIYOR...
  • SERENN 17.02.2022 01:30
    BEN BU DİZİYE BA YIL DIMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
  • Recep 15.02.2022 19:24
    Çok güzel bir film olmuş
Daha fazla yorum görüntüle
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet