Dünyayı Geziyorum - Afyonkarahisar | 7 Kasım 2021

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum Türkiye ve dünyadan benzersiz görüntülerle izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Dünyayı Geziyorum bu hafta gastronomi şehri seçilen Afyonkarahisar’dan evlere konuk oldu.

Dünyayı karış karış gezerek ilginç yaşam tarzlarını, benzersiz manzaraları ve geçmişten bugüne taşınan tarihi eserleri görme fırsatı sunan Dünyayı Geziyorum Türkiye’nin görülmeye değer bölgelerinden izleyici karşısına çıkıyor. Dünyayı Geziyorum ekibi bu hafta binlerce yıllık tarihi, görülmeye değer doğal güzellikleri ve birbirinden lezzetli yemekleriyle Afyonkarahisar’dan izleyici karşısına çıkacak. Tarihle bugünün iç içe geçtiği Frigya Vadisi, ilk kalelerden biri olan Avdalaz Kalesi ve Afyon’un buram buram tarih kokan konakları Dünyayı Geziyorum’da yer alacak.

Özlem Tunca İle Dünyayı Geziyorum, seyahat meraklılarını farklı coğrafyaları gezmeye davet ederken, konaklama ve seyahat konusundaki deneyimlerini de izleyicilerle paylaşıyor. Her bölümü ayrı bir eğlence ve deneyim yüklü olan ‘Dünyayı Geziyorum’ herkesin merak ettiği ülkelerin sokaklarını gezgin ruhlu oğlu Yakupcan’la arşınlayıp dünyanın keşfedilmeyi bekleyen cennet köşelerini izleyicisinin beğenisine sunuyor.

 

YORUMLAR 1
  • Burhan 10.11.2021 02:20
    Özlem hn, Emeğinize sağlık, Tarih ve Kültür gezileriniz çok güzel. Yurtdışı tanıtımlarınızı da özledik. Lütfen devam. İyi ki varsınız...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet