Baş Tacım - 79. Bölüm

Manav ve Archana kendi düğünlerinden kaçıp birbirlerine kavuşurlar. Eve döndüklerinde Solu’nun beklenmedik tepkisiyle karşılaşan Manav ve Archana ne yapacak? Ekranların sevilen dizisi Baş Tacım 9 Eylül Perşembe günü yayınlanan son bölümü 79. bölümüyle izle7.com'da.

79. Bölüm

Düğünden kaçan Archana Satişle beraber Manav’ın yanına gider. Shravani ise Manav’la evlenmeyi reddederek ona Archana’yla evlenmesi gerektiğini söyler. Shravani Sachin’i alıp babasının evine gider. Bunu gören Savita yıkılır. Manav ve Archana yaşananlardan habersiz bir şekilde Archana’nın evine gider. Kızının başındaki sinduru gören Soluchana şok olur. Manav Soluchana’dan hayır duası istese de Solu bu evliliği kabul etmeyeceğini söyler ve Manav’a tokat atar. Solu’nun söylediklerinden sonra Archana ve Manav ne yapacak?


Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

***

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra Gauta
Yapımcı: Ekta Kapoor
Senaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj
Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,
Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga


YORUMLAR İlk Yorum Yapan Sen Ol
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
'de daha fazlasını keşfet
Fragmanlar Gezi Yaşam Eğlence Sohbet